menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

21.09.2018

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacpra

BARD

Zakręcona trasa po prostej. 17 pętli, 100 kilometrów w 12 godzin. Oleśniccy rasta-rolkarze Agata i Wojtek pomagali Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w wysłaniu na pilną operację 11-letniego Kacpra. Patronem medialnym Rolki Reggae Express był tygodnik Reporterzy.info.

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacprafot. RolkiReggae.pl

Kacper był już po trzech operacjach przedłużenia ścięgien Achillesa i osteotomii waryzującej obu kości udowych. Żeby mógł samodzielnie chodzić potrzebna jest jeszcze operacja stopy. Pilna, a terminy w NFZ to najwcześniej rok 2019, a wtedy będzie już za późno.

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą wspólnie z mamą Kacpra postanowili zebrać 6500 złotych, potrzebnych na operację prywatnie. Aby im pomóc, Agata i Wojtek w ciągu dwóch tygodni przygotowali błyskawiczną akcję Rolki Reggae Express w Oleśnicy - przejazd 100 kilometrów na rolkach w ciągu 12 godzin.

15 września na starcie Rolki Reggae Express przed oleśnickim Hotelem Amber czekała na wszystkich OGROMNA NIESPODZIANKA! Agatę i Wojtka wsparło dziesięcioro rolkarzy z Warszawy, Wrocławia, Kudowy Zdroju i Oleśnicy, którzy postanowili wspólnie przejechać 100 kilometrów dla Kacpra i pomóc w nagłaśnianiu wydarzenia. Łącznie wszyscy przejechali ponad 1000 kilometrów!


Aktywny udział w wydarzeniu wzięło również udział ponad 520 osób z całego świata, zbierając kilometry we wspólnym wydarzeniu na Endomondo. W ciągu dwóch tygodni pokonali jeżdżąc lub biegając ponad 92 tysiące kilometrów. Uczestnicy nie zbierali pieniędzy, pomóc można było w formie przelewu bankowego lub wykupienia cegiełki na stronie Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

  • 11 049 osób zasięgu miał fanpage wydarzenia Rolki Reggae Express na Facebooku
  • 14 900 osób śledziło relacje z przygotowań i transmisje na żywo z przejazdu
  • 12 900 reakcji miały wszystkie "expressowe" posty
  • 7639 złotych trafiło na konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą
  • 30 października 2018 Kacper przejdzie operację w klinice w Krakowie.

Więcej informacji:
http://rolkireggae.pl/express/
https://www.facebook.com/events/231916607488823/

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jest Plan dla edukacji! Drogowskaz do zmiany polskiej szkoły

artykuł gościnny
Plan dla edukacji to praktyczny plan rozwoju polskiej szkoły, opierający się o cele i działania, które może wcielać w życie każdy z nas. Jego podstawą są realnie wyznaczone kierunki działań i określone sposoby ich realizacji, które będą opierać się na współpracy i otwartości na nowe idee.

Aktywność fizyczna. Terapia dla seniorów i pacjentów onkologicznych

sprawdzonyfizjoterapeuta.pl
Aktywność fizyczna to jeden z najważniejszych czynników, które służą ograniczeniu ryzyka wystąpienia poważnych chorób. Jest również zbawienna wtedy, gdy ciężka choroba już nas dopadnie. [artykuł sponsorowany]

Co nie może być znakiem towarowym?

artykuł sponsorowany
Celem znaku towarowego jest odróżnienie towarów i usług swojej firmy od innych na rynku. To czym jest znak towarowy podlega jednak pewnym restrykcjom. W związku z tym wszelkie identyczne lub podobne znaki towarowe, zwłaszcza jeśli są używane dla podobnych towarów, podlegają odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich. Wyszukiwanie znaków towarowych może być w takich sytuacjach bardzo przydatne, aby uniknąć dubli.

Promocja video – czy warto ją stosować?

materiał partnera
Ostatnie miesiące pokazały, jak wiele można zyskać dzięki przeniesieniu biznesu do rzeczywistości wirtualnej. Daje to wymierne rezultaty w czasie pandemii, ale też pozwala zyskać nowe grupy odbiorców na rozmaite towary lub usługi na przyszłość.

Filmy reklamowe - jak zrobić to dobrze?

artykuł sponsorowany
Spot reklamowy to jedno ze skuteczniejszych narzędzi marketingowych, które może Ci pomóc dotrzeć do nowych klientów, przypomnieć o sobie tym stałym, wzmocnić wizerunek, zaprezentować nową usługę czy produkt. Celów, które film reklamowy może pomóc osiągnąć, jest wiele. Najpierw jednak trzeba zrobić dobry film.

O czym należy pamiętać przy organizacji wydarzeń?

artykuł sponsorowany
Planowanie wielkich wydarzeń medialnych oraz ważnych konferencji branżowych powinno rozpocząć się odpowiednio wcześnie. Eventy wymagają szczegółowego przygotowania i przemyślenia nawet najdrobniejszych detali, co przełoży się na powodzenie całego przedsięwzięcia.

Rodzaje łożysk i przykładowe zastosowania

artykuł sponsorowany
Łożyska to ważny element znajdujący się w wielu maszynach. Umożliwiają ruch pomiędzy dwoma elementami, a przy tym ograniczają tarcie pomiędzy nimi. Bez odpowiedniej jakości łożysk nie byłoby możliwe działanie wielu urządzeń. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów łożysk, które wyróżniają się sposobem działania oraz przeznaczeniem.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert



Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24