menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

21.09.2018

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacpra

BARD

Zakręcona trasa po prostej. 17 pętli, 100 kilometrów w 12 godzin. Oleśniccy rasta-rolkarze Agata i Wojtek pomagali Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w wysłaniu na pilną operację 11-letniego Kacpra. Patronem medialnym Rolki Reggae Express był tygodnik Reporterzy.info.

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacprafot. RolkiReggae.pl

Kacper był już po trzech operacjach przedłużenia ścięgien Achillesa i osteotomii waryzującej obu kości udowych. Żeby mógł samodzielnie chodzić potrzebna jest jeszcze operacja stopy. Pilna, a terminy w NFZ to najwcześniej rok 2019, a wtedy będzie już za późno.

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą wspólnie z mamą Kacpra postanowili zebrać 6500 złotych, potrzebnych na operację prywatnie. Aby im pomóc, Agata i Wojtek w ciągu dwóch tygodni przygotowali błyskawiczną akcję Rolki Reggae Express w Oleśnicy - przejazd 100 kilometrów na rolkach w ciągu 12 godzin.

15 września na starcie Rolki Reggae Express przed oleśnickim Hotelem Amber czekała na wszystkich OGROMNA NIESPODZIANKA! Agatę i Wojtka wsparło dziesięcioro rolkarzy z Warszawy, Wrocławia, Kudowy Zdroju i Oleśnicy, którzy postanowili wspólnie przejechać 100 kilometrów dla Kacpra i pomóc w nagłaśnianiu wydarzenia. Łącznie wszyscy przejechali ponad 1000 kilometrów!


Aktywny udział w wydarzeniu wzięło również udział ponad 520 osób z całego świata, zbierając kilometry we wspólnym wydarzeniu na Endomondo. W ciągu dwóch tygodni pokonali jeżdżąc lub biegając ponad 92 tysiące kilometrów. Uczestnicy nie zbierali pieniędzy, pomóc można było w formie przelewu bankowego lub wykupienia cegiełki na stronie Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

  • 11 049 osób zasięgu miał fanpage wydarzenia Rolki Reggae Express na Facebooku
  • 14 900 osób śledziło relacje z przygotowań i transmisje na żywo z przejazdu
  • 12 900 reakcji miały wszystkie "expressowe" posty
  • 7639 złotych trafiło na konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą
  • 30 października 2018 Kacper przejdzie operację w klinice w Krakowie.

Więcej informacji:
http://rolkireggae.pl/express/
https://www.facebook.com/events/231916607488823/

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Szkolenia dla e-commerce: digital marketing, SEO, content marketing…

artykuł sponsorowany
Handel internetowy to jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż. Oznacza to wzrost liczby klientów i transakcji, ale również większą konkurencję. Dlatego, aby nie pozostać w tyle, należy stale się rozwijać. Pomagają w tym szkolenia dla e-commerce dedykowane rozmaitym aspektom związanym z zakładaniem i prowadzeniem sklepów internetowych. Na jakie tematy warto zwrócić uwagę?

Strona internetowa czy mobilna aplikacja?

RAB
Po roku 2010 mobilne aplikacje zyskały na popularności. Startupy typu Snap czy Taxify były synonimem słowa „app”, które silnie kierowało nas w stronę wyłącznie mobilnego oprogramowania. Mobilna gorączka była wszechobecna. Obecnie mamy rok 2020, a obsesja na punkcie aplikacji mobilnych trochę ucichła, natomiast zagwozdka przedsiębiorców co zbudować najpierw – witrynę internetową czy aplikację mobilną, została. [materiał partnera]

Unikalne sposoby na promocje firmy. O czym warto pomyśleć?

artykuł sponsorowany
Oryginalność w sferze reklamy daje większe szanse na to, że klienci nas zapamiętają. Dobrze o tym pamiętać przy planowaniu kampanii promocyjnej i wyborze nośników reklamy. Firmy stawiające na nietypowe metody promocji mają spore pole do popisu. Przedstawiamy zestawienie kilku gadżetów, które warto włączyć do kampanii opartej na oryginalności i unikatowości.

Social media marketing – dlaczego warto korzystać?

kobosystem.pl
To właśnie social media marketing jest doskonały sposobem na dwukierunkową komunikację i na budowanie oraz utrzymywanie dobrego wizerunku firmy w sieci. [artykuł sponsorowany]

Udana promocja naszego biznesu w sieci

zleca.pl
Choć nie zawsze łatwo jest zaistnieć w obliczu silnej i licznej konkurencji, z pewnością nie  należy się poddawać. Dobry start w biznesie jak najbardziej jest możliwy, jednak należy w tym celu przedsięwziąć pewne kroki. Działania promocyjne w sieci są dziś wręcz koniecznością. Komu powierzyć to zadanie? [artykuł sponsorowany]

Trzy powody, dla których warto współpracować z agencją PR

iconstrategies.pl
Zarówno tradycyjne media, jak i te społecznościowe czy też szereg komunikacyjnych usprawnień wewnątrz przedsiębiorstwa to niezwykle ważne zadania, przed którymi stają mniejsze i większe firmy, a także wyzwania dla agencji PR. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po pomoc specjalistów. [artykuł sponsorowany]

Od czego zależy cena pozycjonowania strony WWW?

Materiał zewnętrzny
Od czego zależy cena pozycjonowania strony WWW? Dlaczego niekiedy kwota jest wysoka? I czy w ogóle opłaca się korzystać z usług agencji i pozycjonować swoją stronę WWW? Jeśli jesteś zainteresowany niniejszym tematem, zapraszamy do lektury.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Sztuka dobrego mówienia. Bez bełkotania i przynudzania | Mirosław Oczkoś, Wydawnictwo RMzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22