menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Lumix

21.09.2018

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacpra

BARD

Zakręcona trasa po prostej. 17 pętli, 100 kilometrów w 12 godzin. Oleśniccy rasta-rolkarze Agata i Wojtek pomagali Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w wysłaniu na pilną operację 11-letniego Kacpra. Patronem medialnym Rolki Reggae Express był tygodnik Reporterzy.info.

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacprafot. RolkiReggae.pl

Kacper był już po trzech operacjach przedłużenia ścięgien Achillesa i osteotomii waryzującej obu kości udowych. Żeby mógł samodzielnie chodzić potrzebna jest jeszcze operacja stopy. Pilna, a terminy w NFZ to najwcześniej rok 2019, a wtedy będzie już za późno.

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą wspólnie z mamą Kacpra postanowili zebrać 6500 złotych, potrzebnych na operację prywatnie. Aby im pomóc, Agata i Wojtek w ciągu dwóch tygodni przygotowali błyskawiczną akcję Rolki Reggae Express w Oleśnicy - przejazd 100 kilometrów na rolkach w ciągu 12 godzin.

15 września na starcie Rolki Reggae Express przed oleśnickim Hotelem Amber czekała na wszystkich OGROMNA NIESPODZIANKA! Agatę i Wojtka wsparło dziesięcioro rolkarzy z Warszawy, Wrocławia, Kudowy Zdroju i Oleśnicy, którzy postanowili wspólnie przejechać 100 kilometrów dla Kacpra i pomóc w nagłaśnianiu wydarzenia. Łącznie wszyscy przejechali ponad 1000 kilometrów!


Aktywny udział w wydarzeniu wzięło również udział ponad 520 osób z całego świata, zbierając kilometry we wspólnym wydarzeniu na Endomondo. W ciągu dwóch tygodni pokonali jeżdżąc lub biegając ponad 92 tysiące kilometrów. Uczestnicy nie zbierali pieniędzy, pomóc można było w formie przelewu bankowego lub wykupienia cegiełki na stronie Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

  • 11 049 osób zasięgu miał fanpage wydarzenia Rolki Reggae Express na Facebooku
  • 14 900 osób śledziło relacje z przygotowań i transmisje na żywo z przejazdu
  • 12 900 reakcji miały wszystkie "expressowe" posty
  • 7639 złotych trafiło na konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą
  • 30 października 2018 Kacper przejdzie operację w klinice w Krakowie.

Więcej informacji:
http://rolkireggae.pl/express/
https://www.facebook.com/events/231916607488823/

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Promocja firmy - jakie materiały reklamowe wybrać?

artykuł sponsorowany
Założenie własnej działalności wiąże się oczywiście z jej skuteczną promocją. Potrzebne będą do tego odpowiedniej jakości materiały reklamowe. Wybór pod tym kątem jest coraz szerszy. Warto zdecydować się na sprawdzone produkty promocyjne, dzięki którym firma zyska sporą przewagę nad konkurencyjnymi przedsiębiorstwami z branży.

Jak podchodzimy do ekologii? EKObarometr o polskiej gotowości do działania

artykuł gościnny
Najnowszy EKObarometr, pokazuje, że Polacy są coraz bardziej zaniepokojeni stanem środowiska naturalnego w kraju. Wielu z nich wykazuje chęć i gotowość działania, by zapobiec dalszemu wzrostowi zaśmiecenia.

Czym się różni spadek od darowizny?

pewny-prawnik.pl
Spadek czy darowizna to terminy, o których często słyszymy, jednak nie zawsze jesteśmy świadomi różnic z nich wynikających. Czym jest zatem spadek, a czym darowizna? Jakie skutki prawne pociąga za sobą każde z tych rozwiązań? Jakie korzyści i zagrożenia wiążą się z każdą z tych form? [artykuł sponsorowany]

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!

artykuł sponsorowany
Dodatkowy pokój w programie użytkowym domu to rozwiązanie, które pozwala na stworzenie przestrzeni bardziej funkcjonalnej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Pokój może pełnić różne funkcje – od gabinetu, poprzez domową bibliotekę, po strefę gościnną, czy wypoczynkową.

Filmy szkoleniowe w formie animacji - dlaczego warto?

artykuł sponsorowany
Filmy szkoleniowe stały się nieodłącznym elementem strategii edukacyjnej wielu firm. Dlaczego warto wybrać ich animowaną formę? Oto krótki przewodnik, który odpowie na to pytanie. Dowiesz się między innymi, czym są filmy szkoleniowe, dlaczego warto postawić na animacje i gdzie je zamówić. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się podstawowymi informacjami na temat skutecznych materiałów edukacyjnych.

Tworzenie stron internetowych. Każda firma musi zadbać o swoją internetową witrynę

Materiał zewnętrzny
Trudno trafić na produkt, miejsce, o którym nigdy wcześniej się nie słyszało. Dlatego żeby otworzyć drzwi do świadomości konsumentów musimy włożyć trochę pracy i wiedzy, a także pieniędzy. Metody są na to różne i zwykle dobierane do profilu firmy. Są jednak pewne inwestycje, od których nie można uciekać. Jedną z nich jest stworzenie strony internetowej. Powodzeniem nieustannie cieszą się także ulotki.

Bukmacherzy w Polsce rozwiązują problemy swoich graczy

zapytajbukmachera.pl
Dzięki regulacjom prawnym, obstawianie u bukmacherów przestało być owiane złą sławą i decyduje się na nie coraz większa grupa nowych graczy. Przyciąga ich szeroka oferta dyscyplin sportowych, zarówno realnych, jak i wirtualnych, silne emocje związane z obstawianiem wyników i możliwość wygrania pieniędzy. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24