menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

21.02.2018 Prawo w mediach

Czym wyróżnia się dobra kancelaria adwokacka?

przebindowski.com.pl

W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z usług prawniczych. Niezależnie od tego, czy wymaga tego sytuacja życiowa, chcemy uzyskać lepsze efekty swoich działań, czy próbujemy dojść swoich praw, pomoc rozmaitych specjalistów w dziedzinie prawa, może nam znacznie ułatwić wiele spraw. Dlatego też przedstawiamy kilka rzeczy, którymi kancelaria adwokacka powinna zwrócić Waszą uwagę.

artykuł sponsorowany

Czym wyróżnia się dobra kancelaria adwokacka?fot. Kancelaria adwokacka Macieja Przebindowskiego

Renoma


Potocznie mówi się, że o dobrym prawniku usłyszy się ma mieście. W tym stwierdzeniu jest sporo prawdy, gdyż dobra reputacja często wyprzedza prawnika. Naturalną koleją rzeczy ludzie opowiadają o tym, w jaki sposób dany prawnik im pomógł, a inni przekazują tę informację w rozmowach z innymi. Po jakimś czasie o sprawie wie spore grono osób, a reputacja danego prawnika wzrasta. Kancelaria adwokacka pracuje na pozytywną opinię w identyczny sposób, z tą różnicą, że w kancelarii może, choć nie musi pracować więcej niż jeden prawnik. Wynika z tego, że rzetelna praca i wysoka skuteczność zwraca się nie tylko w kwestiach finansowych, lecz także w procesie kreowania wizerunku, który z kolei przyciąga coraz większe rzesze klientów.

Zakres działań


Jak powszechnie wiadomo, jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Nie inaczej jest w przypadku świadczenia usług prawniczych. Dobra kancelaria adwokacka będzie zatrudniała specjalistów z różnych dziedzin lub prowadziła zadania w pewnym zakresie. Jeżeli kancelaria zapewnia, że zajmie się każdą sprawą, to możemy się spodziewać, że z pewnością odbije się to na jakości wykonania usługi. Poza tym, jeżeli zauważymy tendencję do zbierania wszystkich spraw jak leci, to warto zastanowić się nad powodami. Równie dobrze może to być duża sprawność w prowadzeniu różnych spraw, co słaba sytuacja firmy, która w desperacki sposób próbuje odbić się od dna.

Cennik


Usługi prawnicze mają swoją cenę. Jest to efekt wieloletnich przygotowań i stałego praktykowania zawodu, a także wysokiej odpowiedzialności za swoją pracę. W naszym kraju zawsze szuka się oszczędności, jednak nie można zignorować faktu, że skuteczny, pewny swojej wiedzy i umiejętności prawnik zawsze będzie się cenił. Kancelaria adwokacka, która oferuje swoje usługi po kosztach, może stwarzać wrażenie nieskutecznej i niegodnej zaufania. Z drugiej strony może być to spowodowane chęcią pozyskania większej liczby klientów. Warto jednak zawsze mieć na uwadze początek tego akapitu – dobry prawnik ceni swój czas i doświadczenie.

Artykuł powstał dzięki informacjom ze strony www.przebindowski.com.pl.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

W odpowiedzi dziennikarzom

Piotr Górecki
W związku z kontrolnymi uprawnieniami wolnej prasy, rodzi się pytanie kto zatem będzie kontrolował samych kontrolerów.

Dlaczego wciąż klikamy w podejrzane linki?

Newseria Biznes
Aż 76% respondentów, którzy przywiązują wagę do cyberbezpieczeństwa, nie potrafiło wskazać prób phishingu – wynika z badania firmy Tessian. Ten rodzaj cyberataku – polegający na zachęceniu użytkownika do kliknięcia w złośliwy link – ciągle jest skuteczny.

RODO w mediach. Przepisy utrudniły planowanie i realizację kampanii

BARD
Większość polskich portali informacyjnych i sklepów internetowych postawiła na pozyskiwanie zgody w praktyce tak zaprojektowanej, że trudno byłoby jej nie udzielić

Światowy ranking wolności prasy 2005

Reporterzy Bez Granic
Żadnego postępu w Iraku, który dla dziennikarzy pozostaje najbardziej niebezpiecznym krajem na świecie. Regres w zachodnich demokracjach: Stany Zjednoczone o 22 miejsca niżej.

Zadania rzeczników prasowych w urzędach administracji rządowej

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 roku w sprawie organizacji i zadań rzeczników prasowych w urzędach administracji rządowej.

Prawo do zapomnienia. Wydawcy będą usuwać artykuły z archiwum

PAP MediaRoom, Prawo.pl
Konieczność anonimizacji lub usunięcia artykułu gazetowego, który znalazł się w internetowym archiwum gazety i był w związku z tym stale dostępny, realizuje prawo bohatera artykułu do zapomnienia i nie narusza dziennikarskiej wolności wypowiedzi wydawcy - uznał Europejski Trybunał Praw Człowieka w wyroku z 25 listopada 2021.

Targetowanie psychologiczne. Tak wpływa przekaz celujący w charakter

dr Michał Kosiński
Odwiedzane strony internetowe, zakupy online, odtwarzane piosenki, obserwowane profile na Facebooku czy wiadomości publikowane w mediach społecznościowych - ślady pozostawione przez internautów są skarbnicą danych i mogą być wykorzystane do wywierania wpływu na nasze zachowania. Ujawniają nie tylko to, co dana osoba lubi, ale nawet to, jakim jest człowiekiem.

więcej w dziale: Prawo w mediach

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

Lidl.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23