menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

22.07.2023 Marketing i PR

Maraton gier online i pomaganie. Gracze wspierają dziecięcą logopedię

patronat Reporterzy.info

Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i youtuber Kronos zapraszają 29 i 30 lipca na charytatywny stream, czyli transmisję z grania w gry komputerowe. Wydarzenie #MAMYNATORADĘ! to dwa dni zabawy, licytacji i konkursów w szczytnym celu: zebrania pieniędzy na profesjonalne porady logopedyczne, które zostaną bezpłatnie udostępnione każdemu rodzicowi.

Maraton gier online i pomaganie. Gracze wspierają dziecięcą logopedię

- Szykujcie klawiatury, gamepady, kierownice i dobry humor! W weekend 29-30 lipca 2023 roku zapraszamy na kolejną edycję święta rozrywki i dobrych uczynków – zapraszają organizatorzy. - Przez dwa dni będziemy grać i rozmawiać z widzami na żywo, wszystko transmitować na streamie, a w międzyczasie zbierać datki i licytować fanty na charytatywnych licytacjach!

W ostatni weekend lipca, w samym środku wakacji, fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty i Paweł „Kronos” Maliszewski ze Starachowic organizują drugi, wspólny gamingowy maraton. Tym razem zabiorą graczy i widzów na wirtualną przygodę po grach planszowych, na farmie, w pociągu i za kierownicą ciężarówki. W programie streamu znalazły się tytuły:

  • Business Tour
  • Farming Simulator 22
  • Sim Rail - The Railway Simulator
  • Euro Track Simulator 2

Gamingowy maraton rozpocznie się na kanale Kronos Gra na Youtube w sobotę, 29 lipca o godzinie 10.00. Potrwa do niedzieli, 30 lipca, do godziny 22.00.

- Zapraszamy wszystkich fanów gier komputerowych i internetowych transmisji z grania! Można do nas zajrzeć o dowolnej godzinie. Pooglądać, wspólnie pograć, połączyć się na Discordzie i porozmawiać, a przede wszystkim dobrze się bawić - zachęca Bartłomiej Dwornik z fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty. - Dla śmiałków przygotowaliśmy też konkursy i łamigłówki. Oczywiście z nagrodami!

Maraton gier online i pomaganie. Gracze wspierają dziecięcą logopedięBartłomiej Dwornik z fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Stream będzie można oglądać w dwóch miejscach:


Licytacje i donejty. Na bezpłatne porady logopedyczne


Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze na opracowanie profesjonalnych porad logopedów, które fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty udostępni bezpłatnie na powstającej właśnie platformie Wirtualna Poradnia Pedagogiczna. Jej pilotaż został uruchomiony dzięki uczestnikom pierwszej edycji streamu, w grudniu ubiegłego roku.

- Pomaganie dzieciom jest dla mnie bardzo ważne. Kto jak nie my, dorośli pomoże dzieciom w rozwiązywaniu ich problemów? Ten temat jest mi bardzo bliski. Chciałbym uchronić dzieci przed tym co sam przeżyłem i nie musiały czuć tego, co przeżywałem ja - tłumaczy Paweł „Kronos” Maliszewski. - Każda pomoc jest ważna i nie ważne jak pomagamy. Ważne, że pomagamy. Dzięki ludziom o wielkich sercach możemy dać dzieciom dzieciństwo, jakiego potrzebują.

Maraton gier online i pomaganie. Gracze wspierają dziecięcą logopedięPaweł "Kronos" Maliszewski

Datki będzie można wpłacać podczas transmisji w formie mikrodarowizn, tak zwanych donejtów. Całkowity dochód trafi bezpośrednio do fundacji i przeznaczony zostanie na realizację projektu.

Już 19 lipca na platformie Charytatywni Allegro wystartowały natomiast charytatywne licytacje. Do wylicytowania są gry planszowe, kubki, ceramiczne i szydełkowe rękodzieło, kolekcjonerskie plakaty ze znanych gier komputerowych, książki i komiksy, koszulki, a nawet… prawdziwe czterolistne koniczynki!

Aukcje potrwają do 30 lipca, jednak licytować można już teraz. Można również wystawić własne aukcje na cel #MAMYNATORADĘ! Cały dochód z licytacji trafi na realizację programu. Allegro od aukcji charytatywnych nie pobiera prowizji.

Licytacje charytatywne dostępne są na Charytatywni Allegro:
https://allegro.pl/charytatywni/ogolnopolski-operator-oswiaty/cele/mamynatorade-stream-charytatywny-dla-wirtualnej-poradni-pedagogicznej

Partnerami streamu #MAMYNATORADĘ!, fundatorami nagród w konkursach oraz fantów na charytatywne licytacje są: firma logistyczna Geis PL • komunikator GG Gadu Gadu • CD Projekt RED • Wydawnictwo Albatros • TIM.pl • Wydawnictwo Nasza Księgarnia • Przystań Złotniki • Dworek Wiatrów • Reporterzy.info • Phoenix Transport VS.

Program streamu charytatywnego #MamyNaToRadę!


29 lipca

  • Business Tour – Online Multiplayer Board Game (godz. 10.00-16.00)
  • Farming Simulator 22 (godz. 16.00-22.00)

30 lipca

  • SimRail – The Railway Simulator (godz. 10.00-16.00)
  • Euro truck Simulator 2 (godz. 16.00-22.00)

W programie również konkursy na żywo dla widzów i graczy.

Więcej informacji i szczegóły: https://operator.edu.pl/pl/stream-charytatywny/

Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty jest organizacją pożytku publicznego. OD 22 lat prowadzi bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 63 placówkach, prowadzonych obecnie przez fundację OOO uczy się ponad 7600 dzieci. Fundacja realizuje również projekty edukacyjne i społeczne w całej Polsce.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Marketing międzynarodowy. 5 kroków, które warto znać

Pamela Tomicka
Co najczęściej powstrzymuje polskie firmy przed ekspansją zagraniczną? Przeważnie to niewystarczająca wiedza na temat prowadzenia działań na skalę międzynarodową, nieznajomość rynku oraz narzędzi cyfrowych, które taki krok mogą wspomóc – stają się główną barierą. Od czego warto zacząć?

Cold mailing. Ile słów w e-mailu daje najlepsze efekty?

Krzysztof Fiedorek
Zapomnij o popularnych wytycznych dla marketerów, które można znaleźć w Google. Analityk serwisu Hunter.io przeprowadził badanie gigantycznej bazy 34 milionów maili z prośbą o kontakt. Okazuje się, że świat marketingowego cold mailingu wygląda dziś już zupełnie inaczej.

User Generated Content w działaniach marketingowych

Krzysztof Kłosiński
Content marketing opiera się na komunikacji dwustronnej. Po jednej stronie stoi marka, która tworzy ciekawe i unikalne treści, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Po drugiej znajdują się odbiorcy, którzy mogą wyrazić swoją opinię i podzielić się własnymi pomysłami i odczuciami.

Techniki manipulacji w tekstach reklamowych

Anna Gródecka
Jednym z zagrożeń, które czyhają na człowieka we współczesnym świecie, jest zjawisko manipulacji. Stanowi ono niebezpieczeństwo, ponieważ traktuje ludzi w sposób przedmiotowy, stosując podstęp. Skuteczna obrona przed manipulacją wymaga znajomości mechanizmów, które wykorzystuje nadawca.

Marketing w metawersum. Jak i dlaczego warto zaistnieć w metaverse

Pamela Tomicka
Co roku 54 miliardów dolarów wydawanych jest na dobra wirtualne, w tym „skórki” (dzięki nim gracz może dostosować swoje wyposażenie w rozgrywce) i dodatkowe życia, czyli blisko 2 razy więcej niż na muzykę. Zatem, czym jest metaverse i dlaczego marketerzy powinni tam kierować swoje działania?

Taki Tydzień, że OOO! Siedem dni nowatorskiej współpracy CSR

Reporterzy.info wspierają
Kto powiedział, że Black Friday, Cyber Monday i Giving Tuesday mają być tylko raz w roku? A gdyby zrobić je latem? Czy bez obniżania cen można dać klientom w gratisie poczucie, że robią coś ważnego i potrzebnego? Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i Centrum elektrotechniki dla profesjonalistów TIM.pl testowali nowatorską formułę współpracy biznesu z OPP.

Personalizacja w wideomarketingu. Dwa razy więcej zaangażowania

Anna Kacprzyk
Według Jamesa McQuivey, eksperta od marketingu cyfrowego, minuta wideo jest odpowiednikiem 1,8 miliona słów. Z kolei według HubSpot, spersonalizowane wideo generuje o 42% więcej zysków, niż niespersonalizowane treści. A do 2019 roku wideo będzie stanowić 80% całego ruchu internetowego na świecie.

więcej w dziale: Marketing i PR

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24