menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

22.07.2023 Marketing i PR

Maraton gier online i pomaganie. Gracze wspierają dziecięcą logopedię

patronat Reporterzy.info

Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i youtuber Kronos zapraszają 29 i 30 lipca na charytatywny stream, czyli transmisję z grania w gry komputerowe. Wydarzenie #MAMYNATORADĘ! to dwa dni zabawy, licytacji i konkursów w szczytnym celu: zebrania pieniędzy na profesjonalne porady logopedyczne, które zostaną bezpłatnie udostępnione każdemu rodzicowi.

Maraton gier online i pomaganie. Gracze wspierają dziecięcą logopedię

- Szykujcie klawiatury, gamepady, kierownice i dobry humor! W weekend 29-30 lipca 2023 roku zapraszamy na kolejną edycję święta rozrywki i dobrych uczynków – zapraszają organizatorzy. - Przez dwa dni będziemy grać i rozmawiać z widzami na żywo, wszystko transmitować na streamie, a w międzyczasie zbierać datki i licytować fanty na charytatywnych licytacjach!

W ostatni weekend lipca, w samym środku wakacji, fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty i Paweł „Kronos” Maliszewski ze Starachowic organizują drugi, wspólny gamingowy maraton. Tym razem zabiorą graczy i widzów na wirtualną przygodę po grach planszowych, na farmie, w pociągu i za kierownicą ciężarówki. W programie streamu znalazły się tytuły:

  • Business Tour
  • Farming Simulator 22
  • Sim Rail - The Railway Simulator
  • Euro Track Simulator 2

Gamingowy maraton rozpocznie się na kanale Kronos Gra na Youtube w sobotę, 29 lipca o godzinie 10.00. Potrwa do niedzieli, 30 lipca, do godziny 22.00.

- Zapraszamy wszystkich fanów gier komputerowych i internetowych transmisji z grania! Można do nas zajrzeć o dowolnej godzinie. Pooglądać, wspólnie pograć, połączyć się na Discordzie i porozmawiać, a przede wszystkim dobrze się bawić - zachęca Bartłomiej Dwornik z fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty. - Dla śmiałków przygotowaliśmy też konkursy i łamigłówki. Oczywiście z nagrodami!

Maraton gier online i pomaganie. Gracze wspierają dziecięcą logopedięBartłomiej Dwornik z fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Stream będzie można oglądać w dwóch miejscach:


Licytacje i donejty. Na bezpłatne porady logopedyczne


Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze na opracowanie profesjonalnych porad logopedów, które fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty udostępni bezpłatnie na powstającej właśnie platformie Wirtualna Poradnia Pedagogiczna. Jej pilotaż został uruchomiony dzięki uczestnikom pierwszej edycji streamu, w grudniu ubiegłego roku.

- Pomaganie dzieciom jest dla mnie bardzo ważne. Kto jak nie my, dorośli pomoże dzieciom w rozwiązywaniu ich problemów? Ten temat jest mi bardzo bliski. Chciałbym uchronić dzieci przed tym co sam przeżyłem i nie musiały czuć tego, co przeżywałem ja - tłumaczy Paweł „Kronos” Maliszewski. - Każda pomoc jest ważna i nie ważne jak pomagamy. Ważne, że pomagamy. Dzięki ludziom o wielkich sercach możemy dać dzieciom dzieciństwo, jakiego potrzebują.

Maraton gier online i pomaganie. Gracze wspierają dziecięcą logopedięPaweł "Kronos" Maliszewski

Datki będzie można wpłacać podczas transmisji w formie mikrodarowizn, tak zwanych donejtów. Całkowity dochód trafi bezpośrednio do fundacji i przeznaczony zostanie na realizację projektu.

Już 19 lipca na platformie Charytatywni Allegro wystartowały natomiast charytatywne licytacje. Do wylicytowania są gry planszowe, kubki, ceramiczne i szydełkowe rękodzieło, kolekcjonerskie plakaty ze znanych gier komputerowych, książki i komiksy, koszulki, a nawet… prawdziwe czterolistne koniczynki!

Aukcje potrwają do 30 lipca, jednak licytować można już teraz. Można również wystawić własne aukcje na cel #MAMYNATORADĘ! Cały dochód z licytacji trafi na realizację programu. Allegro od aukcji charytatywnych nie pobiera prowizji.

Licytacje charytatywne dostępne są na Charytatywni Allegro:
https://allegro.pl/charytatywni/ogolnopolski-operator-oswiaty/cele/mamynatorade-stream-charytatywny-dla-wirtualnej-poradni-pedagogicznej

Partnerami streamu #MAMYNATORADĘ!, fundatorami nagród w konkursach oraz fantów na charytatywne licytacje są: firma logistyczna Geis PL • komunikator GG Gadu Gadu • CD Projekt RED • Wydawnictwo Albatros • TIM.pl • Wydawnictwo Nasza Księgarnia • Przystań Złotniki • Dworek Wiatrów • Reporterzy.info • Phoenix Transport VS.

Program streamu charytatywnego #MamyNaToRadę!


29 lipca

  • Business Tour – Online Multiplayer Board Game (godz. 10.00-16.00)
  • Farming Simulator 22 (godz. 16.00-22.00)

30 lipca

  • SimRail – The Railway Simulator (godz. 10.00-16.00)
  • Euro truck Simulator 2 (godz. 16.00-22.00)

W programie również konkursy na żywo dla widzów i graczy.

Więcej informacji i szczegóły: https://operator.edu.pl/pl/stream-charytatywny/

Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty jest organizacją pożytku publicznego. OD 22 lat prowadzi bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 63 placówkach, prowadzonych obecnie przez fundację OOO uczy się ponad 7600 dzieci. Fundacja realizuje również projekty edukacyjne i społeczne w całej Polsce.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak optymalizować strony mobilne pod SEO? Poradnik

Aneta Świderska
Co należy zrobić, żeby witryna była jak najlepiej widoczna w Google? Jakie działania SEO wpisać w stały element działań marketingowych? Istnieje szereg działań, które pozwolą skutecznie pozycjonować się na istotne z puntu wyszukiwania frazy.

Marketing treści w branży prawniczej. Dozwolone formy promocji

Marta Bober
Są branże, w których promocja nie jest dozwolona i akceptowana przez społeczeństwo. Przykładem może być działalność prawnicza, silnie nadzorowana przez regulacje i przepisy. Co więc pozostaje? Propozycją dla kancelarii, staje się coraz bardziej popularny content marketing.

Influencer marketing na TikToku. Jak sprawdzić tiktokera?

Personal PR
Liczba nowych twórców, którzy zakładają konta na TikToku, rośnie z dnia na dzień. Ich różnorodność jest bardzo korzystna dla osób chcących nawiązać współpracę. Jednak dotarcie do jakościowych, odpowiednich influencerów jest wyzwaniem. Jak więc dobrze szukać? Sprawdzając poniższe 5 elementów.

Widoczność reklam w polskim internecie spada

Tomasz Piątkowski
W ostatnim kwartale 2017 roku wskaźnik viewability spadł do poziomu 50 proc. Średni czas kontaktu z reklamą display również zmalał - do 20,7 sekund - wynika z opublikowanego przez firmę Meetrics międzynarodowego raportu „Viewability Benchmark Report” dotyczącego widoczności reklam.

Branded Content. Co robić, gdy tradycyjna reklama już nie działa

Małgorzata Dębska
Współcześni konsumenci, atakowani przekazem sprzedażowym, są coraz bardziej odporni na klasyczne reklamy. Poszukuje się więc form komunikacji, w których obecność marek nie budzi sprzeciwu i nie jest jednoznacznie kojarzona z reklamowaniem produktu czy usługi.

Marketing międzynarodowy. 5 kroków, które warto znać

Pamela Tomicka
Co najczęściej powstrzymuje polskie firmy przed ekspansją zagraniczną? Przeważnie to niewystarczająca wiedza na temat prowadzenia działań na skalę międzynarodową, nieznajomość rynku oraz narzędzi cyfrowych, które taki krok mogą wspomóc – stają się główną barierą. Od czego warto zacząć?

Jak zyskać dzięki technikom e-marketingowym?

adwordsgroup.pl
Kampania linków sponsorowanych w Google Adwords to tylko jeden ze sposobów, które oferowane są e-marketingowców. I tutaj od razu pojawia się problem, jak nie zgubić się w gąszczu tych wszystkich technik. Przecież nie wszystkie będą odpowiednie dla naszego biznesu. Najprostszym sposobem, ale i odrobinę czasochłonnym jest po prostu poznanie ich. Z tego właśnie powodu omówimy dzisiaj, jak zyskać dzięki tym technikom. [artykuł sponsorowany]

więcej w dziale: Marketing i PR

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24