menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
banner OOO Przekaż Datek

7.09.2023

Jak budować lojalność klientów? Z pomocą przychodzi bon Sodexo

artykuł sponsorowany

W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku jest niesamowicie zacięta. Firmy nieustannie poszukują nowych metod, aby przyciągnąć do siebie klientów i zatrzymać ich przy swojej marce na dłużej. Dotyczy to tak samo klientów z sektora detalicznego, jak i b2b. Jednym z najpopularniejszych sposobów na budowanie relacji z klientem są różnego rodzaju programy lojalnościowe. A co jeśli byśmy powiedzieli, że istnieje prosty, uniwersalny i jednocześnie efektywny sposób na budowanie lojalności klientów? Poznaj bon Sodexo.

Jak budować lojalność klientów? Z pomocą przychodzi bon Sodexofot. Tumisu/PIxabay Content License/Pixabay.com

Czym jest lojalność klienta


Zanim zagłębimy się w specyfikę bonów Sodexo, warto zastanowić się, czym jest lojalność. Lojalność klienta to nie tylko powtarzające się zakupy, ale również emocjonalne przywiązanie do marki, które prowadzi do regularnego korzystania z oferowanych przez nią produktów czy usług. Osiągnięcie takiego stanu wymaga wysiłku ze strony przedsiębiorstwa, które musi zaoferować coś więcej niż tylko atrakcyjną cenę.

Jak bony Sodexo wpływają na budowanie lojalności?


Bony Sodexo, a właściwie kupony premiowe lub podarunkowe to łatwa forma nagradzania i motywowania w biznesie i to w wielu branżach. Oto, w jaki sposób wpływają one na lojalność klientów:

  • Docenienie klienta — Przede wszystkim, wręczając bon Sodexo, firma pokazuje, że docenia swojego klienta. Taka forma nagrody jest bardziej osobista i elastyczna niż standardowy rabat.
  • Swoboda wyboru — Bon Sodexo pozwala klientom na wybór spośród tysięcy punktów akceptujących. Dzięki temu klient nie jest ograniczony do jednego produktu czy usługi, co zwiększa jego satysfakcję.
  • Prostota i wygoda — Bon Sodexo jest łatwy do zrealizowania. Można płacić bonami Sodexo w wielu punktach sprzedaży.

Dlaczego bon Sodexo?


Bon Sodexo to nie tylko tradycyjny wartościowy kupon podarunkowy. To narzędzie, które daje klientom swobodę wyboru w zakresie korzystania z nagrody, oferując dostęp do szerokiej sieci punktów akceptujących. Bonami Sodexo mogą oni płacić w wielu miejscach. Z Sodexo współpracują w tym zakresie sklepy spożywcze, drogerie, stacje benzynowe, salony RTV AGD i wiele innych punktów. Taka różnorodność sprawia, że klienci czują się docenieni i mogą wybrać coś, co naprawdę ich interesuje.

Kupony Sodexo jako narzędzie marketingowe


Kupony podarunkowe Sodexo, choć są prostym narzędziem, mogą stać się częścią skutecznej strategii budowania lojalności klienta. Należy je integrować z innymi działaniami marketingowymi, takimi jak kampanie e-mailowe, programy lojalnościowe czy promocje. Wprowadzenie takiego narzędzia w połączeniu z innymi działaniami może przynieść wymierne korzyści dla firmy.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Naklejki ścienne do każdego pomieszczenia

artykuł sponsorowany
Naklejki ścienne mogą stanowić nie tylko formę dekoracji, ale i komunikacji. Takie naklejki często kojarzą nam się z wystrojem pokoju dziecięcego, czy generalnie z domem. Nie jest to jednak jedyny prawidłowy sposób ich użycia, wręcz przeciwnie. Naklejki na ścianę mogą znaleźć się właściwie w każdej firmie, przedsiębiorstwie, czy galerii handlowej. Dobrze wykonane, mogą powiedzieć odwiedzającym klientom więcej niż jakiekolwiek słowa. 

Zostań Aquaphorianinem - nowa misja i kampania reklamowa marki AQUAPHOR

artykuł sponsorowany
AQUAPHOR – producent filtrów i systemów do filtracji wody to estońska firma, która coraz prężniej rozwija się na polskim rynku. W Polsce jest już obecna 15 lat. Misją AQUAPHOR jest zapewnienie dostępu do czystej wody ludziom na całym świecie. W związku z tym AQUAPHOR rozpoczyna nową kampanię reklamową pod hasłem „Zostań Aquaphorianinem”.

Strona internetowa czy mobilna aplikacja?

RAB
Po roku 2010 mobilne aplikacje zyskały na popularności. Startupy typu Snap czy Taxify były synonimem słowa „app”, które silnie kierowało nas w stronę wyłącznie mobilnego oprogramowania. Mobilna gorączka była wszechobecna. Obecnie mamy rok 2020, a obsesja na punkcie aplikacji mobilnych trochę ucichła, natomiast zagwozdka przedsiębiorców co zbudować najpierw – witrynę internetową czy aplikację mobilną, została. [materiał partnera]

Aktywność fizyczna. Terapia dla seniorów i pacjentów onkologicznych

sprawdzonyfizjoterapeuta.pl
Aktywność fizyczna to jeden z najważniejszych czynników, które służą ograniczeniu ryzyka wystąpienia poważnych chorób. Jest również zbawienna wtedy, gdy ciężka choroba już nas dopadnie. [artykuł sponsorowany]

Wszędzie, ale razem! Cała Polska będzie ćwiczyć, żeby pomóc Kai

BARD
Na rolkach, na rowerach, biegiem, spacerem, a nawet chodząc po schodach. Już ponad 700 osób zadeklarowało, że 2 maja wyjdzie z domu żeby spalić nadmiar kalorii po kwarantannie. I przy okazji pomóc dwuletniej dziewczynce zebrać pieniądze na leczenie wyjątkowo złośliwego nowotworu nowoczesną terapią w klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik Reporterzy.info.

Sprawdź, jak oszczędnie podróżować po Polsce

kuplio.pl
Podróżowanie to jedna z najlepszych rzeczy, jakie robić możemy w wolnym czasie. Polska to piękny kraj, w którym jest naprawdę wiele do zobaczenia. Co więcej, możemy zwiedzić ją naprawdę tanim kosztem. Jak zaoszczędzić podczas krajowych podróży? [artykuł sponsorowany]

Co obejmuje lokalizacja tłumaczeń marketingowych?

artykuł sponsorowany
W pełni zrozumiały opis stronie internetowej, branżowe wpisy w mediach społecznościowych, hasła reklamowe, przygotowanie broszur czy ofert na rynek zagraniczny powinny być potraktowane znacznie poważniej niż jako zwykłe tłumaczenie.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24