menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

18.04.2024 Marketing i PR

Zadyma na tomografii i chirurgii. Charytatywny remont błyskawiczny

patronat Reporterzy.info

Załoga Rolki Reggae Rajd i Przyjaciele kolejny raz pojawiła się w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, wyposażona w pędzle, farby, meble i tapety. W ciągu jednego weekendu oddziały tomografii i chirurgii zmieniły się nie do poznania.

Zadyma na tomografii i chirurgii. Charytatywny remont błyskawicznyfot. Rolki Reggae Rajd

Tym razem trzydziestoosobowy zespół wolontariuszy, specjalistów branży remontowo-wykończeniowej z całej Polski postawił sobie ambitne zadanie odnowienia pomieszczeń dla pacjentów dwóch oddziałów wrocławskiego DCOPiH. Na salach i korytarzach oddziału tomografii, chirurgii, a z rozpędu również chemioterapii od piątku 5 kwietnia, do niedzieli 7 kwietnia trwał remontowy wyścig z czasem w rytmach reggae.

Organizatorami "Zadymy" są Agata i Wojtek Miszewscy z Rolki Reggae Rajd. Na co dzień organizują charytatywne wydarzenia rolkarskie, jednak od czasu, kiedy u Wojtka lekarze zdiagnozowali nowotwór żołądka, angażują się również w poprawianie warunków dla pacjentów we wrocławskim centrum.

Terapia Wojtka zakończyła się sukcesem, jednak rolkarze i ich przyjaciele nie zapomnieli o swoich znajomych z DCOPiH. Razem z przyjaciółmi, których nazywają "lubisiami" regularnie pojawiają się w ośrodku z nowymi siłami i pomysłami, co można odświeżyć, upiększyć i urozmaicić.

Tak też wyglądała "Zadyma na tomografii i chirurgii". Tygodnik Reporterzy.info z dumą patronował temu niezwykłemu wydarzeniu. Jego efekty zobaczyć można na filmie:

Zadyma na tomografii i chirurgii. Charytatywny remont błyskawiczny


Partnerami Zadymy byli:

☑️Koliber Profesjonalne Usługi Remontowe
☑️RW Construction
☑️Bud-Mar Usługi budowlane pod klucz
☑️Sebastian Blue Dolphin Doradca
☑️ http://www.ellagro.com/sida18.html
☑️Ceresit
☑️Fabryka Perfum Indygo Wrocław
☑️Fabryka Druku fd24.pl
☑️WrapMania.eu
☑️Extradom.pl
☑️Aska Mularczyk
☑️Kwiaciarnia Niezapominajka
☑️Luiza MagikArt - Iluzjonista - Fotobudka
☑️Złota Rączka Luki
☑️Reporterzy.info
☑️Vitrulan Group Poland
☑️Dulux Professional
☑️HARDY Team
☑️Doellken
☑️Makita Polska
☑️Valdo Group
☑️Ostróda News
☑️Sebastian Lelas
☑️Alicja dekoracje weselne
☑️MAGDA -Tapetka
☑️Kreatywne Zabudowy
☑️Usługi Remontowo - Budowlane Marcin Wojciechowski
☑️Gałganki Gagatki

Zdjęcia, relacje, filmy i materiały medialne można obejrzeć na facebookowym wydarzeniu, pod adresem https://fb.me/e/1Dce6McKy

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak tworzyć skuteczne opisy produktów w sklepie internetowym?

sky-shop.pl
Nawet w przypadku posiadania w ofercie swojego sklepu internetowego produktów od renomowanych producentów w dobrej cenie nie ma gwarancji, że klienci złożą zamówienie właśnie u nas. Dlaczego? Otóż winne mogą być nieciekawe opisy produktów, które nie zachęcają do skorzystania z oferty danego sklepu. [artykuł sponsorowany]

Real time marketing. Możliwości i efekty kampanii "tu i teraz"

Diana Polska
Reklamy outdoor mogą towarzyszyć odbiorcom zawsze w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Pod warunkiem, że są dobrze użyte. Oto przykłady, jak wykorzystać je optymalnie.

Jakie gadżety promocyjne wybrać podczas kampanii?

pioka.pl
Reklama poprzez różnego rodzaju gadżety, przedmioty codziennego użytku czy też artykuły biurowe może być interesująca zarówno dla mniejszych jak i większych przedsiębiorstw. Dodatkowo, porównując ją do innych możliwości - nie jest ona aż tak droga. [artykuł sponsorowany]

Jak zyskać dzięki technikom e-marketingowym?

adwordsgroup.pl
Kampania linków sponsorowanych w Google Adwords to tylko jeden ze sposobów, które oferowane są e-marketingowców. I tutaj od razu pojawia się problem, jak nie zgubić się w gąszczu tych wszystkich technik. Przecież nie wszystkie będą odpowiednie dla naszego biznesu. Najprostszym sposobem, ale i odrobinę czasochłonnym jest po prostu poznanie ich. Z tego właśnie powodu omówimy dzisiaj, jak zyskać dzięki tym technikom. [artykuł sponsorowany]

Reklama w grach. Case study od Fantasyexpo

Kamil Górecki
Możemy wyróżnić dwie główne drogi wykorzystywania gier do celów reklamowych - advergaming oraz in-game advertising. Ta pierwsza mówi o tworzeniu gry od podstaw w celach marketingowych. Druga, zdecydowanie częściej wykorzystywana, polega na osadzaniu treści reklamowych w istniejących grach, a pole do popisu jest dość szerokie.

Raport od agencji SEO. Co powinno się w nim znaleźć

Karolina Matyska
Jednym z pierwszych zadań specjalisty SEO, który rozpoczyna pracę nad zwiększeniem widoczności danego serwisu w Google, jest raportu z audytu SEO. Co powinno znaleźć się w podsumowaniu dostarczanym przez agencję?

Rola mediów społecznościowych w marketingu internetowym

Joanna Kwiatkowska
Niezaprzeczalnym faktem jest to, że reklama w internecie ma ogromną siłę. Każda firma, a w szczególności ta, która funkcjonuje na rynku od krótkiego czasu, powinna zadbać o swój wizerunek w sieci i kreować przemyślane, skuteczne kampanie marketingowe online. Na co warto zwrócić uwagę?

więcej w dziale: Marketing i PR

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24