21.11.2024 Marketing i PR
Taki tydzień, że OOO! Odwracają Black Friday, żeby pomóc dzieciom
materiał partnera
Już w dniach 22-29 listopada 2024 roku możesz wziąć udział w wyjątkowej inicjatywie, która odmienia Black Friday na lepsze. „Taki tydzień, że OOO!” to akcja charytatywna, która wspiera przedszkolnych i szkolnych psychologów w 69 placówkach w całej Polsce. Organizowana przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty, przy współpracy z Learnetic Polska, łączy szczytny cel z technologią.
Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty, która prowadzi bezpłatne szkoły i przedszkola w siedmiu województwach dba o to, aby dzieci i nastolatkowie mieli wsparcie w miejscu, gdzie spędzają większość czasu – w szkołach i przedszkolach. Aby jednak mogło ono być skuteczne, konieczne jest odpowiednie wyposażenie gabinetów psychologicznych.
– Psychologowie, pracujący w naszych placówkach podkreślają, że najważniejszym obszarem, którym trzeba się umiejętnie zaopiekować już od najmłodszego wieku, są dziecięce emocje – tłumaczy Barbara Wiśniewska, koordynatorka projektu Taki Tydzień, że OOO! fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty. – Dlatego chcemy doposażyć ich gabinety w pomoce do zajęć i terapii właśnie z tego obszaru.
Odwrócony Black Friday z Learnetic
Już 22 listopada rusza więc kolejna edycja charytatywnej akcji Taki tydzień, że OOO! Potrwa aż do Czarnego Piątku, czyli Black Friday, który w tym roku przypada 29 listopada. Na czym polega? To proste.
– Przez tydzień nasi partnerzy, zamiast obniżać ceny produktów, przekazują procent od ich sprzedaży na ważny cel – wyjaśnia Barbara Wiśniewska. – Dzięki temu gorący czas zakupów nabiera głębszego znaczenia i dodatkowego wymiaru.
W tym roku partnerem Taki Tydzień, że OOO! jest firma Learnetic Polska i learn:bit Arcade, zestaw do nauki programowania w Pythonie. Aż 20% ceny każdego sprzedanego w dniach 22-29 listopada zestawu learn:bit Arcade zostanie przekazane na zakup pomocy do realizacji zajęć i terapii z dziećmi.

Programowanie i pomaganie. Połączenie doskonałe
Charytatywny zestaw Learnetic Polska składa się z interaktywnego kursu, płytki rozszerzającej i mikrokontrolera. Ten zestaw edukacyjny dedykowany jest dzieciom od 12 lat, nauczycielom, a także rodzicom, którzy chcą wspierać rozwój kompetencji informatycznych swoich dzieci. Pozwala tworzyć, programować i od razu testować własne projekty w świecie rzeczywistym.
– Na naukę programowania nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno. W pudełku learn:bit Arcade znajduje się wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć edukacyjną przygodę. Kurs skonstruowany jest tak, aby wprowadzić w ten temat każdego! A dzięki akcji „Taki tydzień, że OOO!” inwestycja w rozwój umiejętności programistycznych wiąże się z robieniem czegoś dobrego także dla innych! – mówi Jacek Świątek, dyrektor marketingu Learnetic Polska.
Taki tydzień, że OOO! potrwa od 22 do 29 listopada. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:
https://operator.edu.pl/pl/taki-tydzien-ze-ooo
* * *
Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty od 2001 roku prowadzi działalność edukacyjną, społeczną oraz wspiera samorządy w realizacji zadań i projektów oświatowych. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego. Prowadzi bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 69 placówkach, prowadzonych obecnie przez fundację OOO, uczy się 9000 dzieci i młodzieży. Fundacja OOO realizuje również ogólnopolskie projekty edukacyjne, społeczne i rozwojowe: #MAMYNATORADĘ. Poradniki dla rodziców • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu • #LabOOOratorium. Twórz z nami innowacje.
Założona w 2010 roku gdańska firma Learnetic SA to lider w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych. Dzięki inkluzywnemu podejściu – które przyświeca wszystkim naszym działaniom – technologie stworzone przez naszych specjalistów zdobyły uznanie w Polsce i w 50 innych krajach. Z naszych programów, platform i narzędzi korzystają szkoły, samorządy, instytucje i placówki edukacyjne, wydawcy edukacyjni oraz ministerstwa edukacji.
PRZERWA NA REKLAMĘ
Najnowsze w dziale Marketing i PR:
Kiedy każda reklama stanie się... sklepem? Prognozy Omdia
KFi
Globalne wydatki konsumenckie w sieci rosną w niespotykanym tempie. Już w 2025 roku osiągną wartość 4,4 biliona dolarów, a same USA będą odpowiadać za 1,4 biliona. Granice między reklamą, rozrywką i handlem będą się zacierać, tworząc nową erę cyfrowej konsumpcji.
Co robić, kiedy dziecko obgryza paznokcie? Porady psychologa dziecięcego
patronat Reporterzy.info
Dla dzieci gryzienie palców to często sposób na nudę czy stres. Naszą rolą jest jednak reagować, kiedy widzimy, że maluch obgryza paznokcie. I to nie tylko ze względu na estetykę, ale także potencjalne przyczyny takiego zachowania. Jakie mogą one być i co możemy zrobić?
Analiza predykcyjna i marketing. Klient jeszcze nie wie, reklama już tak
Krzysztof Fiedorek
Sztuczna inteligencja zmienia zasady gry w marketingu. Przewidywanie zachowań klientów przez zaawansowane algorytmy AI i podejmowanie decyzji opartych na danych to już teraźniejszość. Raport „The State of AI”, opublikowany przez McKinsey pokazuje, jaki będzie to miało wpływ na cały rynek reklamy i marketingu.
Podobne artykuły:
Marketing B2B. Raport z badania agencji BUZZcenter
Kamila Kierzek-Mechło
W Polsce działa około 2 milionów firm w sektorze B2B. Raport agencji doradztwa strategicznego i marketingu pokazuje, jak wiele mikroprzedsiębiorstw, firm z sektora MŚP, a nawet korporacji nie opiera sprzedaży na marketingu, a jedynie na siłach działu sprzedaży.
Era m-commerce. Czas na biznes w telefonie
Bartosz Tomczyk
Rok 2020 minął w atmosferze ciągłej niepewności o stan krajowego biznesu. Obronną ręką wydają się wychodzić przedsiębiorcy, którzy przenieśli swoje usługi do internetu. Właśnie krok w stronę sieci może przesądzić o dalszych losach przedsiębiorczości jako takiej, szczególnie w kontekście wykorzystania urządzeń mobilnych.
BULVARY Day - wystawy, warsztaty, targi, koncerty, performance
Karina Gall-Spryś
Wyjątkowe miejsce w Centrum Wrocławia – BULVARY. Przestrzeń aktualnie jest wynajęta w 30% i stale wynajmowane są kolejne lokale. Pozostałą część BULVARY nieodpłatnie udostępniają artystom i różnorodnym inicjatywom kulturalnym.
Short social video. Raport IAB Polska o krótkich filmach w social mediach
Krzysztof Fiedorek
Według raportu IAB Polska z maja 2024 roku, krótkie filmy wideo stają się coraz bardziej popularne w Polsce. W 2023 roku 61% internautów w Polsce oglądało format zwany short social video, a 23% z nich tworzyło je samodzielnie. Polscy internauci poświęcają im średnio 43 minuty dziennie.