21.11.2024 Marketing i PR
Taki tydzień, że OOO! Odwracają Black Friday, żeby pomóc dzieciom
materiał partnera
Już w dniach 22-29 listopada 2024 roku możesz wziąć udział w wyjątkowej inicjatywie, która odmienia Black Friday na lepsze. „Taki tydzień, że OOO!” to akcja charytatywna, która wspiera przedszkolnych i szkolnych psychologów w 69 placówkach w całej Polsce. Organizowana przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty, przy współpracy z Learnetic Polska, łączy szczytny cel z technologią.
Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty, która prowadzi bezpłatne szkoły i przedszkola w siedmiu województwach dba o to, aby dzieci i nastolatkowie mieli wsparcie w miejscu, gdzie spędzają większość czasu – w szkołach i przedszkolach. Aby jednak mogło ono być skuteczne, konieczne jest odpowiednie wyposażenie gabinetów psychologicznych.
– Psychologowie, pracujący w naszych placówkach podkreślają, że najważniejszym obszarem, którym trzeba się umiejętnie zaopiekować już od najmłodszego wieku, są dziecięce emocje – tłumaczy Barbara Wiśniewska, koordynatorka projektu Taki Tydzień, że OOO! fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty. – Dlatego chcemy doposażyć ich gabinety w pomoce do zajęć i terapii właśnie z tego obszaru.
Odwrócony Black Friday z Learnetic
Już 22 listopada rusza więc kolejna edycja charytatywnej akcji Taki tydzień, że OOO! Potrwa aż do Czarnego Piątku, czyli Black Friday, który w tym roku przypada 29 listopada. Na czym polega? To proste.
– Przez tydzień nasi partnerzy, zamiast obniżać ceny produktów, przekazują procent od ich sprzedaży na ważny cel – wyjaśnia Barbara Wiśniewska. – Dzięki temu gorący czas zakupów nabiera głębszego znaczenia i dodatkowego wymiaru.
W tym roku partnerem Taki Tydzień, że OOO! jest firma Learnetic Polska i learn:bit Arcade, zestaw do nauki programowania w Pythonie. Aż 20% ceny każdego sprzedanego w dniach 22-29 listopada zestawu learn:bit Arcade zostanie przekazane na zakup pomocy do realizacji zajęć i terapii z dziećmi.
Programowanie i pomaganie. Połączenie doskonałe
Charytatywny zestaw Learnetic Polska składa się z interaktywnego kursu, płytki rozszerzającej i mikrokontrolera. Ten zestaw edukacyjny dedykowany jest dzieciom od 12 lat, nauczycielom, a także rodzicom, którzy chcą wspierać rozwój kompetencji informatycznych swoich dzieci. Pozwala tworzyć, programować i od razu testować własne projekty w świecie rzeczywistym.
– Na naukę programowania nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno. W pudełku learn:bit Arcade znajduje się wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć edukacyjną przygodę. Kurs skonstruowany jest tak, aby wprowadzić w ten temat każdego! A dzięki akcji „Taki tydzień, że OOO!” inwestycja w rozwój umiejętności programistycznych wiąże się z robieniem czegoś dobrego także dla innych! – mówi Jacek Świątek, dyrektor marketingu Learnetic Polska.
Taki tydzień, że OOO! potrwa od 22 do 29 listopada. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:
https://operator.edu.pl/pl/taki-tydzien-ze-ooo
* * *
Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty od 2001 roku prowadzi działalność edukacyjną, społeczną oraz wspiera samorządy w realizacji zadań i projektów oświatowych. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego. Prowadzi bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 69 placówkach, prowadzonych obecnie przez fundację OOO, uczy się 9000 dzieci i młodzieży. Fundacja OOO realizuje również ogólnopolskie projekty edukacyjne, społeczne i rozwojowe: #MAMYNATORADĘ. Poradniki dla rodziców • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu • #LabOOOratorium. Twórz z nami innowacje.
Założona w 2010 roku gdańska firma Learnetic SA to lider w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych. Dzięki inkluzywnemu podejściu – które przyświeca wszystkim naszym działaniom – technologie stworzone przez naszych specjalistów zdobyły uznanie w Polsce i w 50 innych krajach. Z naszych programów, platform i narzędzi korzystają szkoły, samorządy, instytucje i placówki edukacyjne, wydawcy edukacyjni oraz ministerstwa edukacji.
PRZERWA NA REKLAMĘ
Zobacz artykuły na podobny temat:
Reklamy w grach mobilnych. Rynek warty ponad 50 miliardów dolarów
Pamela Tomicka
Rosnąca popularność rozgrywek mobilnych sprawiła, że stały się one mainstreamowym kanałem rozrywkowym, ale też komunikacyjnym i reklamowym. Przychody z reklam w grach mogą osiągnąć nawet 56 mld dolarów w 2024 roku (42 mld w 2019). Tym bardziej, że gracze nie ignorują reklam w tym kanale.
Wideo marketing. Nadchodzi rewolucja sztucznej inteligencji
Mariusz Maksymiuk
Sztuczna inteligencja umożliwia markom podejmowanie decyzji opartych na licznych danych. Jest to niezwykle skuteczne, gdyż pozwala na obranie skutecznej taktyki opartej na wyjątkowo dokładnym targetowaniu i optymalizacji.
Muzyka w reklamach i filmach. Jak ją dobrać, żeby wzbudzić emocje?
Newseria Biznes
Skąd się ją bierze? Jak wywołać za jej pomocą odpowiedni nastrój? Czy marka może budować tożsamość poprzez muzykę? Rozmawiamy z Agnieszką Kulczycką, konsultantką muzyczną, założycielką i prezeską Sirens - firmy, która dobiera muzykę do filmów, seriali, reklam i pracuje m.in. dla TVN, Polsat, Netflix, HBO.
Taki Tydzień, że OOO! TIM.pl wspiera logopedów ze szkół i przedszkoli
Reporterzy.info wspierają
Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i centrum elektrotechniki dla profesjonalistów TIM.pl łączą siły, żeby zebrać pieniądze na wyposażenie szkolnych i przedszkolnych gabinetów logopedycznych. Od 21 do 27 sierpnia zakupy wybranych produktów oznaczają realną pomoc dla kilku tysięcy dzieci w nowym roku szkolnym.
User Generated Content w działaniach marketingowych
Krzysztof Kłosiński
Content marketing opiera się na komunikacji dwustronnej. Po jednej stronie stoi marka, która tworzy ciekawe i unikalne treści, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Po drugiej znajdują się odbiorcy, którzy mogą wyrazić swoją opinię i podzielić się własnymi pomysłami i odczuciami.
Internetowe subskrypcje. Wartość rynku, kierunki rozwoju i... zagrożenia
KrzysztoF
Według McKinsey & Company, liczba użytkowników subskrypcji wzrosła globalnie o ponad 17% w ciągu ostatniego roku. Z raportu UBS Group AG wynika z kolei, że łączna wartość globalnego rynku subskrypcji osiągnie do 2025 roku aż 1,5 biliona dolarów. To dwa razy więcej niż w 2020 roku!
Sztuczna inteligencja i marketing. Jakie są oczekiwania i obawy branży
KrzysztoF
Marketerzy korzystający z generatywnej sztucznej inteligencji dostrzegają w niej potencjał, ale również zagrożenia. Z badania Generative AI Snapshot Series, przeprowadzonego przez Salesforce i YouGov wynika, że branża spodziewa się dużych zmian. I to już w niedalekiej przyszłości.